Toiduga Terveks

Menüü analüüs

15 min tasuta konsultatsiooni

Menüü analüüsi jaoks palun sul täita toidupäevikut. Saadan sulle toidupäeviku täitmise juhendi ja näidise. Toidupäeviku põhjal teostan toitumise analüüsi ja jagan sulle hinnanguvaba tagasisidet.

 

Menüü analüüsiga saad:

  • teada kas toitud tasakaalukalt ja mitmekülgselt
  • teada markotoitainete vajadust
  • analüüsi vitamiinide ja mineraalainete tasandil*
  • teada päevast energisoovitust (kcal)
  • toitumise soovitusi ja nõuandeid edaspidiseks 

Analüüsi edastan kirjalikul teel 2-3 lk.

*kasutan selleks toitumisprogrammi Nutridata ning toitainelist analüüsi saan edastada ainult põhjalikult täidetud toidupäeviku puhul.

TÄISHIND 10€/päev
TÄISHIND 50€/nädal

Tagasiside

Ma olin ülimalt skeptiline toitumispäeviku osas. Ma teadsin, et see on osa protsessist, aga ma tundsin meeletut ebamugavust selle täitmise osas. Mul oli koguaeg tunne, et justkui seda tehes olen ma paljastatud ja täielikult luubi all. Ma kartsin seda hinnangut väga. Astrit seletas, et see oleks vajalik ja kuna ma ise olin otsustanud toitumisnõustamisele minna, siis ma otsustasin, et täidan toitumispäeviku ükskõik kui ebamugav see saab olema. Ma panin piinliku täpsusega kõik viimseni kirja ja see oli enam kui väärt!!! Pärast päeviku täitmist sain muidugi aru kui lapsik mu hirm oli. Esiteks, Astrit on väga armas inimene ja ma teadsin tegelikult ka enne, aga sain veelgi kinnitust, et ta ei arvusta, kritiseeri ega halvusta, vaid tahab siiralt aidata! Nagu me kõik teame siis, tõese tagasiside jaoks on vaja ausat infot (toitumispäevik). Teiseks, ma olen tõeliselt vaimustunud sellest KUIDAS Astrit tagasisidet andis - null kritiseerimist ja ta suutis luua ülimalt turvalise keskkonna selleks. Kolmandaks, see kui palju kasulikku infot me saime minu toitumispäevikust on lihtalt ebareaalne (toitainesisaldus, mida lisada/vähendada). Seega lõppkokkuvõttes toitumispäeviku tagasiside oli kõige põnevam osa kogu nõustamisest, sest ma sain konkreetseid soovitusi MINU ENDA toitumise kohta, mitte lihtsalt, mis üldiselt on hea. Õppisin minu enda toitumise puuduste ja tugevuste kohta ja sain konkreetseid soovitusi just minu toitumise kohta. Ma olen väga põnevil järgmise korra osas kui toitumispäeviku täitmise ette võtan, uskumatu kas pole 🙂
Pääsu, 26.a

Võta ühendust

Nõustamised toimuvad nii kohapeal kui ka veebi vahendusel. Nõustan eesti ja vene keeles. 

asukoht

Kadaka tee 7, Tallinn
Kabinet 115

kontakt

Tel nr: 57862369
Email: astrit@toidugaterveks.com