Toiduga Terveks

Tagasiside

Kas ja kuidas vastas toitumisnõustamine sinu ootusele?

Pole kunagi varem toitumisnõustaja juures käinud, seega ei teadnud mida täpselt oodata, aga Astrit aitas kenasti läbi kogu protsessi. Ta seletas kenasti, mis me tegema hakkame ja miks. Sain kindlasti oodatust rohkem väärtust ja infot kui ootasin.
PÄÄSU, 26.a (veebruar 2023)

Mis on muutunud sinu toitumises peale nõustamist? Milliseid nõuandeid ja soovitusi rakendad igapäevaelus?

Söön rohkem juurvilju ja tean, et kui jätkan samas vaimus, siis söön piisavas koguses puuvilju. Olen teadlikum, mis toiduainetega mul on oht liialdada. Ma söön julgemalt teraviljatooteid, mis nagu välja tuleb, siis ma ei söönud piisavalt. Söön rohkem pähkleid.
PÄÄSU, 26.a (veebruar 2023)

ANASTASSIA, 28.A (MÄRTS 2023)

Хочу отметить прекрасно проделанную тобой работу начинающего консультанта. На протяжении всех трех консультаций, было очень комфортно обсуждать имеющиеся проблемы и находить к ним правильный подход. Все проходило спокойно и с пониманием. Я узнала много новой информации об интересующих меня вопросах, даже, как казалось по началу, очень очевидных. Тем не менее, мы обсуждали их без малейших проблем. Было поставлено много целей, из которых я смогла выполнить только часть, возможно это было как минусом, так и плюсом. Минус в том, что целей было очень много и не со всеми я справилась, но плюс определенно в том, что мы смогли подобрать то, что теперь работает в моей повседневной жизни. Ты прекрасный специалист с большим потенциалом. Спасибо за совместную работу!
Anatastassia 25.A (JUULI 2022)
Millise põhjusega pöördusid nõustamisele ja kas said sellest abi?

Tahan tervislikumalt toituda, sest usun, et see on kogu tervise alus, aga ei teadnud enne, mida konkreetselt teha, et seda ellu viia. Nüüd tean konkreetsemalt, mis on tervisliku toitumise alused ja kuidas neid konkreetselt oma elus rakendada, nt. kui palju juurvilju peaks sööma ja ka kuidas neid reaalselt oma menüüsse panna. Sain paar maitsvat ja kasulikku retsepti ning muid lahendusi.
PÄÄSU, 26.a (veebruar 2023)

Mis meeldis

sulle nõusamisE JUURES kõige rohkem?

See, et Astrit reaalselt arutas minuga, väga paljud tahaks lihtsalt öelda, et tee nii ja kõik, aga Astrit seletas erinevaid protsesse meie kehas ja miks miski oluline on. Mulle meeldib aru saada asjadest ja kui ma tean MIKS miski oluline on, siis ma olen palju rohkem motiveeritud vastavalt tegutsema, seega Astriti seletused ja vastused minu küsimustele aitasid mind palju sellel teekonnal :)
PÄÄSU, 26.a (veebruar 2023)

Jana, 26.A (VEEBRUAR 2023)