Toiduga Terveks

Olen toitumisnõustaja ja terviseentusiast

Minu nimi on Astrit Kreutzwald ja olen lõpetanud Rahvatervise Akadeemias toitumisnõustaja eriala. 

Olen teismeeast saati tegelenud müügiga, alustades postkaartide, merevaigust ehete ja mänguasjade müümisest ning lõpetades rõivakaupluses tiimi juhtimisega. 

Olles läbinud elus nii mõnegi kriisi, jõudsin ühel hetkel punkti, kus pidin ausalt vaatama oma toitumisharjumustele otsa ja võtma ette muutuse. Ma jõudsin taipamiseni, et muutes oma toitumist saan ma mõjutada otseselt nii füüsilist kui ka vaimset tervist. Võtsin vastutuse oma tervise ja heaolu eest ning sealt algaski minu teekond iseendani – läbi toitumise, enesearengu ja sügava sisemise töö. Olen viimaks jõudnud kohta, kus olen terve, õnnelik ja iseendaga rahulolev. Minu teekond ei ole olnud lineaarne, vaid täis kukkumisi, tõuse ja uuesti alustamisi ning see jätkubki praegugi avastades, vahepeal komistades ning lõputult õppides. 

Minu eesmärk ja missioon on tõsta inimeste teadlikkust toidu tervistavast mõjust meie kehale ja vaimule, sest seeläbi saame näha enda ümber rohkem terveid ja õnnelikke inimesi. Tervislik toitumine turgutab tervist, ennetab haigusi ja mõjub positiivselt meie enesetundele. See on minu jaoks kõige lihtsam ja odavam viis iseenda eest hoolitsemiseks.

Oma eesmärki täidan viies läbi personaalseid toitumisnõustamisi, kus saan olla teejuhiks elukestvate toitumisharjumuste loomisel. Võta minuga ühendust, et saaksin aidata ka sinul luua enda ellu muutust ja liikuda tervema ning õnnelikuma elu poole!

Läbitud koolitused ja loengud

  • august 2021-august 2022 Toitumisnõustaja väljaõpe. TOITUMIS- JA TERVISETERAAPIA MOODUL I: 650 akadeemilist tundi (25 EAP). Rahvatervise Akadeemia. 
  • veebruar 2023 koolitus “Miktoroitained ja toidulisandid” – 10 akadeemilist tundi. Rahvatervise Akadeemia. 
  • al. jaanuar 2023 ETNÜ (Eesti toitumisnõustajate ühenduse) liige.
  • märts 2023 Meelte Kooli mentor.
  • mai 2023 kursus “Sissevaade psühholoogiasse” – 39 akadeemilist tundi (1.5 EAP). Tartu Ülikool.
  • juuni 2023 seminar “Kõhutervis ja mikrobioom”.  SYNLAB Eesti OÜ.
  • september 2023- ….. Tervisejuht – rakenduskõrgharidus (180 EAP). Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledž.

Võta ühendust

Nõustamised toimuvad nii kohapeal kui ka veebi vahendusel. Nõustan eesti ja vene keeles. 

kontakt

Tel nr: 57862369
Email: astrit@toidugaterveks.com